Zajęcia tematyczne w szkołach i przedszkolach 

Możemy przyjechać do waszej szkoły lub przedszkola, aby zorganizować Wam zajęcia z ceramiki.

Tematy zajęć: kwiaty i inne rośliny, zwierzęta i ryby, figurki bajkowych postaci, gliniane potwory i smoki, płaskorzeźby i obrazki, kubeczki i przyborniki na biurko, mydelniczki, lalki, żołnierzyki, własne pomysły.

- przez pierwsze 30 minut zajęć dzieci lepią w glince ceramicznej,
przez kolejne 30 minut zajęć dzieci ozdabiają (malują farbami do ceramiki "na zimno"i wyklejają dostarczone na zajęcia z naszej oferty wypalone figurki ceramiczne).

W zajęciach uczestniczyć musi min. 8 osób.
Cena zajęć na terenie Krakowa to 20 zł brutto od dziecka. Zajęcia poza Krakowem - wycena indywidualna. 

 

Zajęcia w Państwa domu 

Przyjęcia dziecięce z każdej okazji w Państwa domu. Zaproś naszego animatora do siebie, a on zorganizuje dla Twojego dziecka wspaniałe 60 minutowe zajęcia z ceramiki.

Tematy zajęć: kwiaty i inne rośliny, zwierzęta i ryby, figurki bajkowych postaci, gliniane potwory i smoki, płaskorzeźby i obrazki, kubeczki i przyborniki na biurko, mydelniczki, lalki, żołnierzyki, własne pomysły.

przez pierwsze 30 minut zajęć dzieci lepią w glince ceramicznej,
przez kolejne 30 minut zajęć dzieci ozdabiają (malują farbami do ceramiki "na zimno"
i wyklejają dostarczone na zajęcia z naszej oferty wypalone figurki ceramiczne).

Wysyłamy do Państwa jednego animatora. Koszt za 60 minutowe zajęcia to 20 zł/brutto za dziecko (przy grupie 10-12 dzieci w wieku 3-10 lat). W cenę wliczony jest dojazd w obrębie miasta  Krakowa. Poza Krakowem - wycena indywidualna.

 

Zajęcia w Państwa firmie

Organizują Państwo piknik firmowy dla swoich pracowników? My zadbamy o dobrą zabawę dla najmłodszych. Przygotujemy dla Państwa część przeznaczoną dla dzieci  - 60 minutowe zajęcia z ceramiki w Państwa Firmie lub w dowolnie wskazanym miejscu. Zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy - dostosujemy nasz program specjalnie do Państwa potrzeb, wieku oraz ilości dzieci.
W przypadku większej ilości dzieci oraz innej odległości - cena do negocjacji. 
 

Ceramiczne figurki
Copyright © CERAMICFUN
Projekty stron